telefon: +48 601 750 805

Witam na stronie Rolety-Line Anna Miller

 

Ciągłe dążenie do doskonałosci sprawiło że nasze dekoracje okienne spełniają najwyższe standardy, a to przekłada się na dużą bazę zadowolonych Klientów. Bardzo dobrą renomę osiągneliśmy dzięki s ...

więcej o firmie...

Rolety wewnętrzne są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich znudzonych standardowymi ciężkimi zasłonami oraz firanami. Ochrona przed słońcem i przed wścibskim okiem sąsiadów, a zarazem dekoracja i poczucie komfortu. Szeroka paleta barw, wzorów i tkanin sprawiają, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Do domu, mieszkania, gabinetu czy biura. Indywidualne wymiary oraz lekkie i łatwe sterowanie sprawiają, iż tego typu osłony okienne cieszą się coraz większą popularnością.

Katalog fotorolet   www.katalogtkanin.pl

Verticale stanowią alternatywę dla zasłon w biurach, hotelach, jak również w mieszkaniach. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności. Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli Państwu dopasować je do wszelkiego rodzaju wnętrz.

Nowoczesna i praktyczna osłona okienna, pełniąca zarazem funkcję dekoracyjną oraz ochronę przeciwsłoneczną. Płaska aluminiowa kasetka daje możliwość szerokiego, bezproblemowego otwarcia okna. Mechanizm łańcuszkowy pełni jednocześnie dwie funkcje – podnoszenia i zmiany kąta nachylenia żaluzji. Żaluzja standardowo wyposażona jest w prowadzenie żyłkowe boczne, dzięki czemu lamele żaluzji przylegają do szyby (szczególnie przydatne przy kwaterach uchylnych). Żaluzje charakteryzują się tym, że po zamknięciu lameli nie widać otworów przez które przeprowadzony jest sznurek oraz tasiemka sterująca i żyłki od prowadzenia bocznego tzw. system „black out”. Montaż żaluzji przez przykręcenie do listwy przyszybowej okna.

Moskitiery zapewniają idealną ochroną przed wszelkiego rodzaju owadami, kurzem i pyłkami roślinnymi. Nie ograniczają one w żaden sposób przepływu powietrza oraz nie wpływają negatywnie na ilość światła dziennego we wnętrzu. Prawidłowo zmierzone, dobrane i zamontowane nie utrudniają otwierania okien oraz nie ograniczają widoczności w świetle okna.

Rodzaje moskitier:
Moskitiery ramkowe – stałe
Moskitiery drzwiowe – skrzydłowe, plisowane, przesuwne,
Moskitiery rolowane do okien dachowych - pionowe i poziome,
Moskitiery do okien dachowych

Plisy są rodzajem żaluzji wykonanych z plisowanego materiału. Prawdziwym hitem na rynku stała się plisa z prowadzeniem bocznym sterowana ręcznie za pomocą uchwytów, która pozwala zasłonić okno na trzy różne sposoby: od dołu do góry, od góry do dołu i od środka w dół lub w górę.

Plisy nadają się do każdego typu okna, stanowią idealne rozwiązanie do zasłonięcia okien dachowych. Montaż odbywa się poprzez przykręcenia do listew przyszybowych okna.

Dostępna kolorystyka rynien: biały, jasny brąz, ciemny brąz, beż, srebrny, złoty dąb, mahoń.

 

  Rolety dzień-noc są nowatorskim i bardzo funkcjonalnym systemem dekoracji i zaciemnienia okien. 
System ten charakteryzuje się podwójnie prowadzonym materiałem w poziome paski o różnej 
pochłanialności  światła. Zastosowanie rolety dzień noc jest daje wiele możliwości zastosowania. 
Ich futurystyczny wygląd wypełni charakter otoczenia, zapewniając elegancką prezencje miejsca.

Zalety produktu:

  • możliwość płynnego nasłonecznienia wnętrza
  • w ciągu dnia roleta delikatnie zaciemnia wnętrze
  • w nocy szczelnie zasłania okno
  • szybki montaż na klipach do ściany, sufitu, wnęki okiennej lub okna
  • system ten występuje w zabudowie wolnowiszącej, kasetowej i w prowadnicach oraz z prowadzeniem żyłkowym